HEO > Zdraví, krása > Plastické operace > Potíže > Vrásky

Krém na vrásky, galvanická žehlička na vrásky


S přibývajícími léty nám začnou přibývat také vrásky, které jsou patrné zejména v obličeji. Pro ženy se tak stíží a prodlouží proces líčení a maskování vrásek. Proto hledají metody, kterými by se nežádoucích vrásek zbavily nebo je alespoň zmírnily.

V každé drogerii i lékárně dnes můžeme najít různé krémy na vrásky. Liší se svou cenou, ale i složením. Vysoká cena dnes bohužel neznamená vyšší kvalitu, proto je lepší se nejdříve trochu informovat, popřípadě si nechat poradit od někoho, kdo již s těmito krémy nějaké zkušenosti má, abychom zbytečně nevyhodili peníze.

První složkou, které bychom si mohli povšimnout, jsou kyseliny, které eliminují zrohovatělé buňky, pokožku změkčují a dodávají jí jednolitý, svěží vzhled. Na obale je můžeme najít pod zkratkami AHA a BHA.
Další složkou, kterou obsahuje každý krém na vrásky, jsou zvlhčovadla, která zvyšují obsah vody v pokožce, čímž jí dodávají svěží vzhled. Antioxidanty působí proti UV záření. Pro podporu krémů je taktéž dobré antioxidanty a vitamíny doplňovat stravou a to prostřednictvím ovoce a zeleniny, dostatečným plněním pitného režimu a taktéž se nedoporučuje kouření tabákových výrobků.

Liftingová kosmetika je velice žádaná a proto se stala hitem kosmetického průmyslu. Jednotlivé společnosti se mezi sebou předhání a to bez záruky kvality. Ale nikdo z nás neví, jestli zrovna onen prostředek nebude mít omlazující účinky na naši pleť.

Složení se mění a jedním z celosvětově nejznámějších krémů proti vráskám je Athena 7 Minute Lift obsahující botox.

Galvanická žehlička na vrásky je další novou revoluční metodou bezbolestného vyhlazení vrásek. Přístroj je vhodný pro všechny typy pleti a jeho efekt je možné zaznamenat ihned po použití.

Použití je jednoduché, obličej se namaže speciálním gelem a několik minut se „žehlí" přístrojem podobným depilačnímu strojku. Při delším používání se účinky násobí.

Zákaz kopírování jakékoliv části tohoto webu - Copyright heo.cz © 2012

Prohlášení o obsahuKontakt, Odkazy