HEO > Zdraví, krása > Plastické operace > Kliniky > České Budějovice

Plastická chirurgie České Budějovice, klinika plastické chirurgie


Klinika plastické chirurgie v Českých Budějovicích je specializována na operace, které řeší kosmetické problémy, operace napravující projevy stárnutí, vrozené či poúrazové odchylky vzhledu a jiné. Klinika je velice komfortně vybaven a používají se zde pouze ty nejmodernější přístroje a techniky. Jsou zde tři oddělení - ambulanční část, operační sál a pooperační oddělení.

S pacienty se vždy prokonzultuje celý průběh operace a způsob znecitlivění, do jisté míry se lékaři snaží vyhovět přání pacienta.

Nevýhodou je, že na internetových stránkách kliniky nejsou zveřejněny výsledky operací a stejně tak ani ceník zákroků. Proto nelze cenově srovnat s ostatními českými klinikami. Internetové stránky však nabízí službu „Napište nám", kde vám odborníci dozajista odpoví  na všechny vaše otázky, včetně přibližné ceny zákroku.

Druhá plastická chirurgie v Českých Budějovicích, v Nemocnici České Budějovice, Vám nabízí taktéž široké spektrum zákroků.
Jedním z hlavních odborníků estetické plastické chirurgie je MUDr. Pavel Kurial, který vykonává svou praxi jak v této nemocnici, tak v třetím zařízení v Českých Budějovicích, které je taktéž zaměřeno na plastickou chirurgii, a to Centrum plastické a laserové chirurgie v Institutu lékařské kosmetiky.

Díky bohatému počtu klinik si pacienti mohou vybírat instituci jak podle cenové dostupnosti, tak i podle prostředí nemocnic či sympatií lékařů.

Zákaz kopírování jakékoliv části tohoto webu - Copyright heo.cz © 2012

Prohlášení o obsahuKontakt, Odkazy