HEO > Zdraví, krása > Plastické operace > Kliniky > Praha

Plastická chirurgie Praha, klinika plastické chirurgie v Praze


Klinik plastické chirurgie je už po celé České republice celá řada, přičemž největší výběr naleznete samozřejmě v Praze. Vybírat byste neměli pouze podle ceny, ale také podle přístupu chirurga i dalšího personálu a zejména referencí, které jsou o dané klinice dostupné. Dobrý chirurg se nepozná podle toho, že provede jakoukoliv operaci, ale naopak že odmítne provést zákrok, který pro vás není vhodný z hlediska estetiky či zdravotního stavu.

Plastická chirurgie v Praze je zastoupená několika dobře prověřenými klinikami, na které se můžete obrátit s minimálním rizikem nespokojenosti. Působí zde například veřejnosti dobře známý Jan Měšťák, který působí ve Fakultní nemocnici Na Bulovce a zároveň na soukromé klinice Esthé, kde řeší především estetické a kosmetické vady.

Další možností je soukromá klinika plastické chirurgie Mudr. Tomáše Doležala, plastická chirurgie Lékařského domu v Praze 7, Klinika Laser Esthetic a další velké kliniky, které nabízejí celou škálu možných plastických operací a dalších estetických úprav. Všechna tato pracoviště disponují odborným personálem, výbornými referencemi a certifikáty lékařské komory, které jsou zárukou kvalitně odvedené práce, včetně důkladných předoperačních vyšetření a konzultací a následné pooperační péče.

Další kliniky se často specializují pouze na určité druhy estetických zákroků, příkladem je klinika plastické chirurgie v Praze Medical Laser Centre, která poskytuje zejména povrchové úkony prováděné pomocí laseru a mnoho dalších.

Při výběru vhodného pracoviště si v první řadě zkontrolujte zda zejména operaci provádějící chirurg má potřebné vzdělání a atestace. Tyto informace má každá seriózní klinika dostupné v informacích na webových stránkách. Chirurg by měl mít zejména certifikát Společnosti estetické chirurgie J.E.Purkyně. Pokud si některou klinikou nejste jisti a nemáte například reference od známých, kteří zde už nějaký zákrok absolvovali, je vhodnější upřednostnit kliniku s dlouholetou tradicí a výbornou pověstí.

Zákaz kopírování jakékoliv části tohoto webu - Copyright heo.cz © 2012

Prohlášení o obsahuKontakt, Odkazy