HEO > Zdraví, krása > Plastické operace > Kliniky > Ústí nad Labem

Plastická chirurgie Ústí nad Labem, klinika plastické chirurgie


Klinika plastické chirurgie v Ústí nad Labem funguje už téměř 20 let, a proto se můžete těšit na zkušené odborníky s dlouholetou praxí nejen u nás, ale i v zahraničí. Zdravotním ředitelem a primářem je MUDr. Blanka Vraspírová, jejíž zkušenosti jsou bohaté.
Na klinice naleznete dvě oddělení: odborná a laserová ambulance a operační část.

Specializace kliniky je velice rozsáhlá. V laser centru vyřeší všechny vaše problémy s pigmentací, nadměrným ochlupením, žilkami, bradavicemi, akné, jizvami nebo vrásčitou pletí (zde se používá nejmodernější technika ice-mask, s okamžitým účinkem vyhlazení vrásek)

Z chirurgických zákroků klinika nabízí velkou škálu estetických úprav, a to od odstraňování esteticky závadných projevů kůže, přes estetické operace obličeje, krku, víček a nosu až po veškeré operace prsů, operace křečových žil, liposukce a operace ženských intimních míst.

Velkou výhodou, pro lidi ze vzdálenějších konců České republiky nebo jen pro stydlivější osoby, je online poradna, kterou tato klinika poskytuje zdarma.

Plastická chirurgie v Ústí nad Labem chce pro své klienty to nejlepší, proto si vybírá nejkvalitnější prostředky, například prsní implantáty firmy Mentor, na které je doživotní záruka a proto se ve většině případů nemusí po zbytek života měnit.

Jedinou nevýhodou této kliniky je, že nemá smlouvu s žádnou pojišťovnou, proto si každý klient hradí všechny zákroky v plné výši.

Komfort odpovídá cenám, a stejně tak ceny veškerých zákroků jsou přiměřené a velice podobné cenám na ostatních klinikách plastické chirurgie u nás.

Zákaz kopírování jakékoliv části tohoto webu - Copyright heo.cz © 2012

Prohlášení o obsahuKontakt, Odkazy