HEO > Zdraví, krása > Plastické operace > Kliniky > Olomouc

Plastická chirurgie Olomouc, klinika plastické chirurgie v Olomouci


Klinika plastické chirurgie v Olomouci má hned několik svých poboček, a to v Ostravě, Opavě a dokonce i v Polsku.
Specializace a jedinečnost, kterou plastická chirurgie v Olomouci nabízí, je léčebné laserové centrum, které jako první na severní Moravě získalo akreditaci ČLS pro laserovou chirurgii.

Na internetových stránkách kliniky lze nalézt odbornou poradnu, kde odborníci odpovídají na dotazy zájemců o jejich služby. Mnoho dotazů je zde se srozumitelnou odpovědí zobrazeno, proto na většinu svých otázek naleznete odpověď okamžitě.

Nejzajímavější nabídkou jsou dny otevřených dveří, kdy si zájemci mohou prohlédnout přístroje a prostředí kliniky, po kterých následuje odborná přednáška na vybrané téma. Tyto dny otevřených dveří probíhají na všech pobočkách každý měsíc. Stejně tak jsou velkým plusem pro neznalé zájemce video ukázky, které přiblíží průběh zákroku a sníží „strach z neznáma".

Plastická chirurgie v Olomouci nabízí své služby v oblastech plastické chirurgie, kožního lékařství, estetické chirurgie, ORL, obezitologie, obecné a žilní chirurgie a dalších.

O pacienty se stará celý kolektiv odborníků pod vedením MUDr. Igora Janíka, který je jeden z nejzkušenějších odborníků na laserovou léčbu, estetickou a žilní chirurgii.

Zákaz kopírování jakékoliv části tohoto webu - Copyright heo.cz © 2012

Prohlášení o obsahuKontakt, Odkazy