HEO > Zdraví, krása > Plastické operace > Kliniky > Ostrava

Plastická chirurgie Ostrava, klinika plastické chirurgie v Ostravě


Plastická chirurgie v Ostravě je zastoupená celou řadou více či méně známých klinik a chirurgů. Představme si v následujícím krátkém textu některé z nich a služby, které nabízejí.

Z těch větších je to například Klinika plastické chirurgie v Ostravě, kde působí několik odborníků specializující se na různé oblasti tohoto oboru. Primářem je Mudr. Otakar Lucák, jehož tým plastických chirurgů doplňují další dva lékaři a dále klinika disponuje mnoha dalšími specializovanými pracovníky, kteří zajišťují vše, od nutných vyšetření, konzultace, až po operační rehabilitaci.
Klinika provádí širokou nabídku zákroků: lifting, liposukci, úpravu prsou, léčbu vrásek, očních víček, odstranění nadbytečné kůže, ale i složitější operace jako je úprava pohlavních orgánů.

V Ostravě můžete dále kontaktovat ku příkladu Kliniku plastické a estetické chirurgie Mudr. Tomáše Kempného, který se kromě klasické nabídky operací jako je modelace prsou, liposukce, či úprava obličejových partií, zabývá také aplikací kyseliny hyaluronové a botulotoxinu, což jsou látky, které se ve zdravotnictví dlouhodobě využívají nejen k zmírnění vrásek, ale také k odstranění nadměrného pocení. Tento zákrok neprobíhá operativně, a je proto zcela bezpečný.

Posledními z velkých klinik nabízející širší nabídku všech druhů klasických plastických operací, o kterých se zde zmíníme je klinika plastické chirurgie v Ostravě Mudr. Štefana Lišaníka a klinika LLC.
Ostatní ostravské kliniky pak nabízí různé specializovanější zákroky, jako například kožní ordinace Evy Mlynářové, která kromě běžných služeb dermatologa nabízí také vyhlazování vrásek, odstraňování akné a pigmentových skvrn, bradavic a znamének a žilek na dolních končetinách.

Zákaz kopírování jakékoliv části tohoto webu - Copyright heo.cz © 2012

Prohlášení o obsahuKontakt, Odkazy