HEO > Zdraví, krása > Plastické operace > Kliniky > Plzeň

Plastická chirurgie Plzeň, klinika plastické chirurgie v Plzni


Hledáte-li plastického chirurga působícího v Plzni, máte hned několik možností a navštívit můžete fakultní nemocnici i soukromou kliniku. V zásadě je možné jmenovat tři hlavní pracoviště, na který se plastická chirurgie v Plzni provozuje: plastická estetická chirurgie při fakultní nemocnici, soukromá klinika plastické chirurgie Aestea a klinika Aesthgery.

Klinika plastické chirurgie v Plzni Aestea nemá dlouhou tradici, na druhou stranu však zajišťuje příjemné a moderní prostředí a dobře vyškolený odborný personál, v čele s Mudr. Jiřím Šolcem.
Klinika provádí tyto zákroky: plastiku víček, lifting, korekci odstátých boltců, operace nosu, liposukce, korekční operace břicha a prsou a dalších partií a operace genitálií. Na jejich webových stránkách si můžete stáhnout videa, která reprezentují kliniku.

Při fakultní nemocnici v Plzni můžete kontaktovat například Mudr. Tomáše Kydlíčka, jehož nabídka zákroků je velmi široká a pracoviště nabízí také elektronické konzultace. Ve fakultní nemocnici dále působí Mudr. Miroslava Průchová, která poskytuje konzultace zdarma.

Plastickou chirurgií se v Plzni zabývá také klinika Aesthgery v čele s Mudr. Kamilou Šormovou. Zde se provádí především tyto zákroky: korekce očních víček, korekce nosu, ušních boltců, rtů, lifting, zmenšení, zvětšení a modelace prsou, redukce břicha a liposukce, intimní ženské operace a odstranění zvětšení prsní žlázy u mužů.

Zákaz kopírování jakékoliv části tohoto webu - Copyright heo.cz © 2012

Prohlášení o obsahuKontakt, Odkazy