HEO > Zdraví, krása > Plastické operace > Kliniky > Brno

Plastická chirurgie Brno, klinika plastické chirurgie v Brně


Druhé největší město České republiky nezůstává v posledních letech s nabídkou pracovišť plastické chirurgie příliš pozadu. Vybrat si zde můžete od malých salónů krásy až po větší soukromé renomované kliniky s lékařskými pracovníky s nejvyšší kvalifikací.

Jednou z brněnských klinik je klinika plastické chirurgie Body, která se proslavila především díky několika známým osobnostem, které zde s velkou spokojeností podstoupily úpravu určité části těla.
Klinika se specializuje především na úpravu prsou, ke které využívá nejmodernější metody a materiály, které jsou v současnosti k dispozici. Kromě samotné kliniky nabízí pracoviště také ubytování v penzionu, zejména pro pacientky z odlehlejších koutů České republiky.
Na stránkách kliniky můžete využít možnost zodpovězení vašich dotazů přímo lékaři kliniky v online fóru.

Další klinika plastické chirurgie v Brně je klinika Laurea.
Také toto pracoviště nabízí zkušené lékaře nejvyšších kvalit. Kromě široké nabídky operativních zákroků klinika nabízí také různé medikamenty určené k drobným vylepšením vzhledu a prevencí před projevy stárnutí, přibírání na váze atd.
Mezi další služby této kliniky patří možnost návštěvy kosmetičky, kadeřnice či masáží, takže se nejedná pouze o užší okruh operací, které obvykle poskytuje klasická plastická chirurgie.

Brno je dále sídlem například kliniky plastické a estetické chirurgie Mudr. Petra Hýži. Kromě běžných zákroků se specializuje například na chirurgii ruky a operaci kožních nádorů. Na webových stránkách kliniky si můžete prohlédnout kompletní ceník zákroků.

Plastická chirurgie Mudr. Davida Štěpána svou nabídku oproti ostatním klinikám rozšiřuje o Středisko diagnostiky kožních pigmentací, které je vybaveno technikou umožňující důkladné a bezpečné vyšetření pigmentových znamének a dalších projevů kůže. Cena za kompletní vyšetření dermatoskopem je 750 Kč.

Dalšími z mnohých možností, které se vám v Brně v oblasti plastické chirurgie otevírají, je návštěva kliniky Riva, Kliniky plastické chirurgie Berkova a mnohé další. Z řad salónů krásy, které nabízejí některé obvykle neoperativní zákroky, jako je například odstraňování celulitidy či výplně vrásek, je možné jmenovat například salon Estetické studio Afrodité, salon Artmed, Retro, či studium Kamaslim. Kompletní nabídka je však mnohem širší.

Zákaz kopírování jakékoliv části tohoto webu - Copyright heo.cz © 2012

Prohlášení o obsahuKontakt, Odkazy