HEO > Zdraví, krása > Hubnutí

Alli na hubnutí (Ali)


Orientovat se v záplavě různých přípravků na hubnutí není pro většinu lidí snadné, a to zejména vzhledem k jejich velmi rozdílné účinnosti, ale také celkově rozdílnému efektu, který tyto produkty nabízejí. Mezi ty nejvyhledávanější patří prostředky, které zabraňují vstřebávání tuků v těle. Příkladem produktů nabízejících tyto účinky jsou prášky na hubnutí Alli, Lipoxal Extreme a z přírodních látek například Chitosan a mnohé další. Většina z těchto produktů prošla klinickým testováním a jejich účinnost byla tedy skutečně prokázána. Bylo by však chybou na ně zcela spoléhat.
Například tablety Alli na hubnutí mohou využívat pouze osoby starší osmnácti let a především lidé s BMI nad 28, není tedy možné je využívat k malým posunům váhy. Při testování byl prokázán roční rozdíl úbytku váhy u kontrolní skupiny pouze o zhruba dva kilogramy nižší, než u skupiny, která pravidelně užívala přípravek Ali. Na hubnutí má tedy tento lék prokazatelně pozitivní vliv, avšak zdaleka ne tak vysoký, aby stačilo pouhé jeho užívání k výraznější redukci hmotnosti. To samé platí i o ostatních lécích, zejména z kategorie volně dostupných prostředků.

Účinnější jsou pak léky dostupné pouze na lékařský předpis, které jsou založené na stejných složkách, účinné látky jsou však obsažené ve vyšší koncentraci, takže výsledný efekt je silnější. Jedná se například o Xenical. Ani v případě těchto lékařem předepsaných prostředků usnadňující hubnutí však nelze spoléhat pouze na jejich účinek, už z toho důvodu, že léky budete nuceni po čase vysadit a pokud nedojde k celkové změně životního stylu, vaše váha se opět vrátí na výchozí hodnotu.

Pokud budete tedy využívat produkty na hubnutí s rozumem a kombinovat je se změnou jídelníčku a přiměřeným pohybem, mohou vám vaši cestu za ideální hmotností usnadnit, jinak vás však čeká pouze zklamání z vyhozených peněz.

Zákaz kopírování jakékoliv části tohoto webu - Copyright heo.cz © 2012

Prohlášení o obsahuKontakt, Odkazy